نما های ماندگار با انواع آجر نسوز

نما های ماندگار با انواع آجر نسوز را می شناسید ؟سلایق خلاقانه خود را با استفاده از ترکیبات مختلفی از رنگها، بافتها و چیدمان های متنوع آجر نسوز شرکت دیرگداز اراک تحقق ببخشید.
شما می توانید انواع آجرهای نسوز نما به صورت آجر نسوز پلاک با ابعاد مختلف و انواع آجرهای نسوز دکوراتیو شامل دکوراتیو ساده و نقش دار و نیز آجر نسوز رستیک و آجر نسوز صخره ای و کرافیستون را به نحوی با یکدیگر ترکیب کنید که منعکس کننده سبک منحصر به فرد شما باشند. تنها دستورالعمل ما، آزادی ترکیب درصد ها و نسبت های مختلف انواع آجر نسوز می باشد چون تنها محدودیت ممکن تخیل شماست و در انتها طرحی ایجاد خواهید کرد که بتواند بناهای رویایی شما را به واقعیت مبدل نماید.

ماهیت آجر نسوز
ترکیب استحکام آجر نسوز با پالتهای رنگ جذاب سبب می شود آجر نسوز شرکت دیرگداز اراک زیبایی وصف ناپذیری به پروژه های شما دهد. رنگهای غنی با الهام از طبیعت به همراه بافتهای متنوع در مدلهای آجر نسوز دکوراتیو، رستیک و صخره ای زنده تر گشته، زیبایی و گرمی چشم انداز پروژه های شما را بهبود بخشیده و تکمیل تر می کنند.

انواع آجر نسوز نمای ساختمان

۱- آجر نسوز نما پلاک :

آجر نسوز ساخته شده از اسلب یا کاشی متداول ترین نوع آجر نسوز است. یکی از دلایل تطبیق پذیری آن قیمت مناسب آجر نسوز نما و همچنین تولید آسان این محصول در مقایسه با انواع دیگر آجر نسوز است.

۱- آجر نسوز نما پلاک :

آجرهای نسوز در اندازه های مختلف تولید می شوند ، بیشترین استفاده از آنها ۲٫۵ * ۳۱ * ۷ و ۲٫۵ * ۲۶ * ۵٫۵ و همچنین ۲٫۵ * ۳۱ * ۳٫۵ یا همان آجرهای نسوز برای پرده های شما است. رهبری. ابعاد دیگر موجود در بازار می تواند ۲٫۵ * ۶۰ * ۱۰ ، ۲٫۵ * ۴۰ * ۸ و همچنین آجرهایی با ضخامت بالاتر ، یعنی ۵ * ۳۱ * ۷ و ۵ * ۳۱ * ۳٫۵ باشد ، که برای ایجاد بافت در نما استفاده می شود . همراه با آجرهایی با ضخامت ۲٫۵ سانتی متر در نما استفاده می شود.

 

آجرهای نسوز برای نما و پلاک در رنگ های مختلفی تولید می شوند که محبوب ترین آنها سفید ، شاموت یا گرانیت و قرمز انگلیسی است. معروف ترین انواع آجرهای شومینه در اصفهان عسل سفید ، بلدرچین سفید و شاموت است. اگرچه آجر نسوز نمای سفید کمی گران تر از انواع دیگر آجر است.

۱- آجر نسوز نما پلاک :

۲- آجر نسوز نمای روستایی:

روش تولید آجرهای نسوز روستیک یا ماسه بلاست به این صورت است که پس از تولید آجرهای نسوز نمای با یک مرحله پردازش روی آجرها ، سطح آن خشن و دانه ای است. برای ایجاد یک بافت متفاوت. به همین دلیل قیمت آجر نسوز راستیک از قیمت آجر نسوز پلاک بالاتر است.

انواع دیوارهای سنگ تراشی را از نظر عملکرد و مواد حتما بخوانید

نمونه آجر نسوز روستایی

۳- آجر نسوز آنتیک:

آجرهای نسوز عتیقه نیز با یک مرحله پردازش روی آجر نسوز دال تولید می شود. به این ترتیب لبه های تیز آجر توسط دستگاه گرفته می شود و کمی خم می شود. مانند فرآوری که در سنگهای عتیقه انجام می شود.

آجر نسوز عتیقه برخی از کارهای منزل آجری ، نه با تغییر شکل آجرها بلکه با تغییر رنگ آجرها ، حس سنتی را در مردم القا می کند. در این نوع آجرهای عتیقه ، رنگ آجر یک دست نیست و گاهی اوقات مانند آجری به نظر می رسد که سالها در معرض باد و باران قرار گرفته است.

قیمت آجر نسوز عتیقه نیز به دلیل یک مرحله پردازش اضافی از آجر نسوز نما بالاتر است.

استفاده اصلی از آجرهای نسوز عتیقه به دلیل کمبود گوشه های تیز و صافی بیشتر شکل آن در فضاهای داخلی است. با این حال ، در رابط های خارجی نیز استفاده می شود.

۴- آجر نسوز برای نمای سنگ:

روش ساخت آجر نسوز با سایر آجرهای نسوز تفاوت کمی دارد. آجرهای نسوز خشت خام ابتدا با دست به شکل سنگ یا گیوتین درآمده است. سپس آن را بپزید.

قیمت آجر نسوز به دلیل دست ساز بودن آن از انواع دیگر آجر نما بالاتر است. این آجر معمولاً در مکانهای خاصی مانند ورودی به روش محدودی استفاده می شود.

۵-آجر نسوز برای نمای رستیک

آجر روستایی دارای یک سطح خشن و صیقل ناپذیر است که می توان آن را در لبه نیز گرد کرد. کلمه rustic در زبان لاتین به معنای سبک روستایی است. این آجرها معمولاً دارای طیف وسیعی از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره ، قرمز ، هلو ، نارنجی و مشکی هستند. آجرهای نمای روستایی را می توان با رنگهای دیگر ترکیب کرد و نماهای جالب توجهی ایجاد کرد.

۵-آجر نسوز برای نمای رستیک

یک مزیت این آجر این است که با بسیاری از مواد دیگر مانند چوب ، شیشه ، سیمان یا بتن و سنگ به نظر می رسد. پانل های تزئینی روستایی یک راه حل ساده و سریع برای جابجایی است ، چه در خانه و چه در فضای باز. جایی که می خواهید شخصیت دیگری از نمایش خلق کنید.

۵-آجر نسوز برای نمای رستیک

فضاهای مدرنی که تمایل به استفاده از مواد با کنتراست بالا دارند می توانند از آجرهای سبک و روستایی در طراحی خود استفاده کنند. اگر می خواهید با استفاده از بافت کنتراست ایجاد کنید ، آجرها عنصر خوبی برای استفاده در طراحی شما هستند.

۵-آجر نسوز برای نمای رستیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما