نمایندگی فروش انواع آجر نما نسوز سهیل

آیا با تاریخچه کارخانه آجر نما سهیل آشنایی دارید؟ آیا می دانید انواع آجر نما نسوز سهیل برای چه کاربرد هایی مناسب است؟ نمایندگی های فروش شرکت آجر نما سهیل در شهر های مختلفی فعالیت دارند.
در بین شرکت های مختلف تولید کننده انواع آجر نما و آجر نسوز نما، شرکت آجر سهیل از بهترین آنها به شمار می رود که جزو اولین تولید کننده های آجر نسوز نیز می باشد.

تاریخچه کارخانه آجر نما سهیل

در سال 1376 در تهران و با داشتن دو خط تولید شروع به کار کرد. این کارخانه در حال حاضر با داشتن 40 خط تولیدی مجزا به منظور ایجاد تنوع در طرح و کیفیت محصولات به فعالیت مشغول می باشد.
کارخانه آجر نما سهیل با استفاده از کوره های تونلی و شاتل و تجهیزات تولیدی پیشرفته، در تولید انواع نسوز های ساختمانی از جمله آجر کف، دیوار و بدنه با کیفیت بالا و درجه یک فعالیت دارد. این محصولات به دلیل تنوع در طرح و رنگ، کاربردهای گوناگون، کیفیت بالا و قیمت مناسب از محبوب ترین محصولات مصرفی بین سازندگان می باشند.

نمایندگی های آجر نما نسوز سهیل

این شرکت با داشتن نمایندگی های فعال در شهر های مختلف، دارای سیستم پخش و فروش بسیار مناسبی نیز می باشد که مزیت های زیادی برای صاحبان نمایندگی ها و مشتریان آنها دارد. از نمایندگی های آجر سهیل علاوه بر تهران می توان به اصفهان، کرمان، فارس و گلستان اشاره کرد. همچنین این شرکت آمادگی اعطا نمایندگی در شهرهای دیگر را نیز دارد. با اخذ نمایندگی می توان از مزیت های گوناگون نظیر تخفیفات ویژه، پاداشهای دوره ای و شرایط پرداخت اعتباری اشاره کرد.
برای خرید انواع آجر نما نسوز سهیل و سایر شرکت های معتبر می توانید از طریق این سایت نیز اقدام نمایید. تنوع زیادی از محصولات، با کیفیت بالا و البته قیمت مناسب برای فروش در دسترس می باشد.
منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما