قیمت فروش آجر نسوز قزاقی

چگونه می توان قیمت فروش آجر نسوز قزاقی را به دست آورد؟ چرا آجر نسوز قزاقی امروزه کاربرد زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد؟ آیا قیمت فروش آجر نسوز قزاقی بالا است؟
آجر نسوز قزاقی امروزه کاربرد زیادی در ساختن نمای پست مدرن واقعی دارد. سازندگان نماهای پست مدرن همواره هدفشان این است تا یک نمای زیبا و منحصر به فرد را ایجاد کنند. ولی علی رغم تصور اشتباه آنها که ساختن نمای پست مدرن هزینه زیادی در پی خواهد داشت، در حال حاضر آجر نسوز قزاقی را می توان با مناسب ترین قیمت تهیه کرد.

قیمت آجر نسوز قزاقی

برای دریافت لیست قیمت آجر نسوز قزاقی می توانید از  طریق کانال زیر اقدام نموده یا با کرشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار نموده این کار از طریق ارسال فرم یا تماس از طریق واتس اپ صورت می گیرد و همچنین دریافت لیست قیمت آجر نسوز ساختمانی

قیمت آجر نسوز قزاقی

فروش آجر نسوز قزاقی

فروش آجر نسوز قزاقی

آجر نسوز قزاقی چیست ؟

در حقیقت ، آجر قزاق یکی از قدیمی ترین انواع آجر در ایران است که همزمان با ورود قزاق ها به ایران آورده شده است. و غیره استفاده شد از این آجر در ساخت گنبد کاووس پل دختر ، مسجد جامع اصفهان و … استفاده شده است.

آجر نسوز قزاقی چیست ؟

ویژگی های آجر قزاقی

آجر قزاق دارای ویژگی های بسیاری است که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد ، یعنی:

نگهداری از این نوع آجرها آسان و هزینه کمی دارد.
این نوع آجرها عایق های گرما و سرما هستند.
هزینه استفاده از این نوع آجر بسیار کمتر از سایر مصالح است.
و ….

ویژگی های آجر قزاقی

کاربرد های آجر نسوز قزاقی

امروزه می توان گفت که این نوع آجر در دکوراسیون ساختمانها و بناهای مدرن استفاده می شود و در گروه مصالح ساختمانی قرار دارد و روش ساخت این آجر بدین صورت است که خاک رس را به خاک رس تبدیل می کند و سپس آن را در قالب های مختلف قرار می دهد و سپس آن را در فر قرار می دهد تا پخته شود و در زمان پخت می تواند رنگ آجر را تعیین کند.

 

کاربرد های آجر نسوز قزاقیاندازه اجر نسوز قزاقی

استفاده از خشت در معماری ایران معمول بود. این آجر که در ساختمانهای شهر دیده می شود ، در معرض آفتاب مستقیم به صورت آجر خشک می شد ، اما با گذشت زمان ، آجرها در کوره بو داده می شدند تا مقاومت و دوام بیشتری داشته باشند و از دوام بالایی برخوردار باشند.

امروزه از آجرهای سنتی قزاقستان با طرح ها و اندازه های مختلف برای بازسازی ساختمان ها و نمای ساختمان های جدید استفاده می شود. آجرهای قزاق هم به صورت جامد و هم به صورت مکعب مایل تولید می شوند. متداول ترین اندازه آجرهای قزاق ۲۰ در ۵٫۵ و با ضخامت ۱۰ ، ۵٫۵ و ۵٫۳ سانتی متر ، نوع دیگر آجرهای مربع ۲۰ در ۲۰ است. با ضخامت ۴٫۵ سانتی متر تولید شده است. آجرهای قزاق در سه اندازه صفحه نیمه کامل تولید می شوند. قیمت این ماده بسته به اندازه و رنگ آن متفاوت است.

اندازه اجر نسوز قزاقی

رنگبندی آجر نسوز قزاقی

رایج ترین آجر دستی سنتی آجر قزاقی است که به شیوه آجرنمای قزاقی کاملا سنتی تولید می شود. بشر از هزاران سال پیش همانگونه آجر تولید می کرد که در حال حاضر آجر قزاقی را تولید می کند. ولی امروزه در نمای ساختمان های مدرن به‌کار برده می شود. این آجرهای سنتی کاملا به صورت دستی و در رنگ های خاکی٬ زرد٬ پوست پیازی٬ قرمز اخرائی٬ آتشی و حنائی ساخته می شود.

رنگبندی آجر نسوز قزاقی

نحوه ساخت آجر نسوز قزاقی

ابتدا خاک مورد نیاز این نوع آجر تهیه می شود که بیشتر آن خاک رس الک شده است ، سپس از خاک رس تولید می شود ، سپس آن را در قالب های چوبی قرار می دهند و پس از خشک شدن آجرها را در کوره قرار می دهند. زمان واقعی پخت آجرهای قزاقستان رنگ آجرها را تعیین می کند.

منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما