قیمت فروش آجر نسوز شرکت تیراژه

آیا با تاریخچه شرکت آجر تیراژه آشنایی دارید؟ در این شرکت انواع آجر از جمله آجر نسوز، آجر نما و آجر سفال با بهترین کیفیت تولید می شود. فروش انواع آجر تیراژه با قیمت مناسب آغاز شد.
نام تیراژه از نام های معتبر در صنعت ساختمان می باشد. گروه کارخانجات تیراژه با نزدیک به نیم قرن تجربه و سابقه ای بسیار درخشان، توانسته است این اعتبار و اعتماد را کسب نماید.

افتخارات آجر نسوز شرکت تیراژه

این شرکت با استفاده از بهترین تجهیزات و تکنولوژی های تولید در کنار نیروی متخصص و متعهد ایرانی، به تولید انواع محصولات باکیفیت اهتمام می ورزد. دستیابی به ۴ ثبت اختراع در صنعت آجر، داشتن استاندارد ملی و همچنین استانداردها و گواهینامه های معتبر بین المللی نیز، باعث افزایش اعتماد مشتری و فروش بالای محصولات در ایران و کشورهای مختلف شده است، زیرا انواع محصولات آجر تیراژه به کشورهای مختلف همسایه و همچنین کشورهای آسیای میانه صادر می شود.

افتخارات آجر نسوز شرکت تیراژه

انواع آجر نسوز شرکت تیراژه

در این شرکت تنوع بالایی از انواع آجر تولید می شود. در هر مرحله از ساخت که باشید، می توانید انواع آجر مورد نیاز و درخواستی خود را از این شرکت تهیه نمایید. انواع آجر سفال برای دیوارچینی و سقف، انواع آجر نسوز برای نما، آجر برای کف، نمای دیوار و راه پله را می توانید در این شرکت پیدا کنید.

پخش آجر نسوز نما در این شرکت بصورت عمده صورت می پذیرد. مشارکت تیراژه در پروژه های مختلف ملی و منطقه ای و شرکت در نمایشگاه های مختلف ساختمان و دریافت نشان های مختلف، دلیل دیگری بر کیفیت این محصولات می باشد که می تواند شما را در انتخاب مصمم تر نماید.

از طریق این سایت انواع آجر نسوز شرکت تیراژه از جمله آجر نسوز نما را می توانید با قیمت مناسب و به صورت تلفنی سفارش داده و در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما