قیمت عمده آجر نسوز مرغوب

آجر نسوز نمونه ای دیگر از انواع اجر ها هستند که از ترکیب خاک های نسوز و خاک های چینی ساخته و تولید می شوند.
خاک چینی نوعی سرامیک با کیفیت بوده که این نوع دارای ساختاری ظریف و متراکم تری نسبت به سفال است که وجود
این ساختار در آجر نسوز باعث شده که این نمونه آجر ها در دمایی بالای ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد تولید شوند و همان گونه
از اسم این آجر ها پیداست آجر های نسوز دارای مقاوت بالای حرارت و گرمایشی بر خوردار هستند که باعث شده بیشترین
استفاده را در کوره ها و پاتیل ها و عایق کاری های صنعتی بیشترین استفاده را داشته باشند. این نمونه آجر نسوز در دو نوعمعمولی و ویژه در کارخانه ها تولید می شوند. در نوع اول بیشترین استفاده را در نمای ساختمان ها داشته و در نوع دومبیشترین استفاده را در کوره ها و پاتیل های صنعتی دارد که قادرند در بعضی نوع ها تا دمای ۲۵۰۰ را تحمل کنند.

قیمت عمده آجر نسوز مرغوب

برای دریافت لیست قیمت عمده آجر نسوز مرغوب می توانید از طریق ارتباط با بخش فروش یا عضویت در کانال تلگرام آجر نسوز اقدام نمایید

توزیع عمده آجر نسوز مرغوب

توزیع عمده آجر نسوز مرغوب

برای خرید آجر نسوز با کیفیت بالا ، باید اطلاعات لازم در مورد آجر نسوز خوب را داشته باشید. اگر این اطلاعات را به دست آورده اید و کیفیت آجرهای نسوز را به خوبی می دانید ، دیگر نگران خرید آن نیستید ، اما اگر نمی دانید بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و می توانید ارزان قیمت شوید و خرید موفق در حال بودن است. همچنین برای خرید آجر نسوز صنعتی می توانید با پر کردن فرم داخل سایت به راحتی اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.
علاوه بر این ، خرید آجر به صورت عمده بسیار مقرون به صرفه و ارزان است و حمل و نقل آن هم برای مشترک و هم برای خریدار مقرون به صرفه است. آجرهای نسوز بسته به خاک استفاده شده در تهیه آن رنگ های مختلفی دارند. اما کارایی آن تفاوتی ندارد. ما سالها در این زمینه کار کرده ایم و بهترین تولید کنندگان را به شما ارائه می دهیم.

فروش عمده آجر نسوز مرغوب

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما