قیمت عمده آجرنسوز نما با کیفیت

آجر نسوز نما مواد نسوز به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته می شود که می توانند در درجه حرارت های بالا پایدار باشند.مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت های بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند.
قدرت پایداری در درجه حرارت های زیاد اگرچه یک عامل تعیین کننده برای گروه بندی یک ماده می باشد ولی با این حال انتظار می رود که ماده نسوز در مقابل نیروهای مخرب دیگری که احیانا در شرایط عمل با آن روبرو می شود، نیز مقاوم باشد.
عوامل تخریب عبارتند از سایش، ضربه، حمله های شیمیایی و بار مکانیکی زیاد. مورد استعمال گوناگون مواد نسوز و شدت و ضعف نیروهای مخرب در شرایط گوناگون استعمال، لزوم تنوع گسترده محصولات نسوز را برای ارضای آن شرایط روشن می کند. تعداد محصولات نسوز که با توجه به ترکیبات متنوع و نامحدود مواد دیرگداز مختلف به دست می آید، بسیار زیاد است. عناصری که در پوسته زمین بطور گسترده یافت می شوند و قادرند ترکیباتی نسوز و پایدار بوجود آورند عبارتند از سیلیسیم، آلومینیوم، منیزیم، کلسیم، کرم، زیرکونیم و کربن. این عناصر اکسیدهای مفیدی نظیر Al2o3 – Sio2 – Zro2 – Mgo بوجود می آورند که عناصر و اکسیدهای اصلی صنایع نسوز هستند.


منبع:دیرگذار
منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما