قیمت خرید آجر نسوز ضد اسید

قیمت خرید آجر نسوز ضد اسید به چه عواملی بستگی دارد و این آجرها را از کجا می توان بصورت عمده تهیه نمود ؟ موارد استفاده از آجر نسوز ضد اسید چیست ؟قیمت خرید نهایی این گونه آجرنسوز ضد اسید چگونه تایید می‌شود در متن زیر می‌توانید جواب سؤال مورد نظر در متن را پیدا نمایید.

 

از آجرهای مقاوم در برابر اسید به دلیل مقاومت شیمیایی بالا در مکان های صنعتی در معرض اسیدهای خورنده در غلظت های مختلف استفاده می شود. همچنین آجرهای مقاوم در برابر اسید در گلدان های گوگردی و سایر تجهیزات مشابه که علاوه بر مقاومت شیمیایی بالا ، به دلیل تغییرات شدید دما ، به مقاومت در برابر ترک خوردگی نیز احتیاج دارند ، بازده بسیار بالایی دارند. اجرای انواع سرامیک و آجرهای ضد اسید و همچنین انواع ملات های ضد اسید مانند ملات ترکیدگی جهت چسباندن و رفع انواع کاشی و سرامیک ضد اسید.

قیمت آجر نسوز ضد اسید

قیمت نهایی خرید و فروش اجر نسوز ضد اسید معمولاً بستگی به مصالح مورد استفاده در ساخت آن می‌باشد و کیفیت مواد اولیه تعیین کننده قیمت فروش است وکیفیت این محصولات معمولاً توسط افراد متعددی مشخص می‌شود که میزان کیفیت این محصولات نیز به ماده اولیه مورد استفاده ارتباط بسیار زیادی دارد

قیمت آجر نسوز ضد اسید

آجر نسوز ضد اسید چیست؟

آجرهای نسوز اسیدی متشکل از آجرهای سیلیسی و آجرهای گانیستری هستند. آجرهای سیلیسی حاوی ۹۵ درصد سیلیس و ۵ درصد آهک هستند. آجرهای گنیستری آجرهای نسوز اسیدی هستند که از ۱۰ درصد خاک رس و ۲ درصد آهک تشکیل شده است. آجرهای نسوز اسیدی فقط در دمای بالا نرم می شوند. (۱۸۰۰ درجه سانتیگراد). آجرهای سیلیسی بسیار سخت هستند و در زیر بار نسوز بالایی دارند.

اما این نوع آجرهای نسوز اسیدی در محیط های با تغییر دما سریع مورد استفاده قرار نمی گیرند. زیرا آجرهای نسوز اسیدی تمایل به ریزش دارند. بنابراین برای آستر کوره استفاده نمی شوند. به دلیل تغییر سریع دما.

خرید آجر نسوز ضد اسید

برای خرید عمده این محصول شما می توانید از طریق ارتباط با بخش فروش ما اقدام نمایید

انواع آجر نسوز ضد اسید

من آجرهای ضد اسید را به دو نوع کلاس I و کلاس II تقسیم می کنم. استفاده از امکانات مختلف و امکان تمیز کردن شیشه ، دودکش ها ، چاه ها و کف ها تا حد مجاز. مقاومت در برابر سایش شیمیایی عالی با مقاومت بالا و تخلخل کم. آجرها را می توان با سیمان قوی در Acidcas مجاز وارد کرد.

انواع آجر نسوز ضد اسید

ویژگی های آجر نسوز ضد اسید

مزایای:

قدرت ضد خوردگی

دما تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد / ۷۵۲

در سمت راست مواد معدنی در این جزیره اسید هیدروفلوئوریک قرار دارد

برنامه نمونه:

برق بساز

تولید سیمان

صنعت فلز

ریخته گری آلومینیوم

از خواص آجرهای ضد اسید می توان به مقاومت خمشی ، مقاومت به سرما ، مقاومت به اسید و … اشاره کرد.

ما استفاده از اسیدهای اصلاح شده و آجرهای نسوز در صنایع شیمیایی و متالورژی را توصیه و توصیه می کنیم. آجرهای نسوز ضد اسید از مزایای مقاومت به اسید خوب ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، مقاومت در برابر شوک حرارتی خوب ، مقاومت بالا و مقاومت در برابر سایش برخوردار هستند. ما می توانیم از آجرهای نسوز ضد اسید برای رندر استفاده کنیم.

کوره های بازیابی اسید

دانشگاههای شیمی

صنایع صنعتی و فولادی

استخرهای انرژی در برابر اسیدها

کنترل زمین اسید

سقف اجاق گاز کک

جهان پتروشیمی

صنعت فلزات غیر آهنی

نیروگاه های حرارتی

صنعت فلز

صنعت سرامیک

آجر محکم در برابر اسید

ویژگی های آجر نسوز ضد اسید

آجرهای نسوز مقاوم در برابر اسید دارای مزایای صدور گواهینامه اسید ، مقاومت و دوام بالا برای ایجاد خوردگی در سرویس است. تبلیغات ضد زور اجازه بیان آنها را می دهد.

گیاهان شیمیایی

استخرهای انرژی در برابر اسیدها

کنترل زمین اسید

کارخانه های پتروشیمی

صنعت سرامیک

آجرهای مقاوم در برابر اسید با مقاومت در برابر محلول های شیمیایی قوی و انواع باران های اسیدی متمایز می شوند. خواص آجرهای اسیدی باعث محبوبیت آن در بین مردم شد.

ویژگی های آجر نسوز ضد اسید

کاربردهای آجر ضد اسید:

استفاده از آجرهای ضد اسید در اتاق های باتری صنعتی
آجرهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد اسید و کاربردهای آنها در کارخانه های شیمیایی خورنده ، پتروشیمی ها ، نیروگاه ها و …
استفاده از کاشی و آجرهای ضد اسید در کارخانه های لبنیات و مواد غذایی

سوالات متداول

آجرهای نسوز مقاوم در برابر اسید یا ضد اسید، شکل خاصی از آجرهای بنایی هستند که از نظر شیمیایی مقاوم و از نظر حرارتی بادوام هستند. اینها برای ساخت و سازهای بنایی و کفپوش هایی که مستعد حملات شیمیایی هستند مانند برج ها در کارخانه های شیمیایی استفاده می شود

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما