قیمت آجر نسوز نماچین

قیمت آجر نسوز نماچین چند است ؟ و شرکت نماچین آجرهای نسوز خود را در چند طرح تولید میکند و برای خرید عمده این محصول چه باید کرد و ویژگی های آجر نسوز نماچین نسبت به دیگر آجرها چیست؟

قیمت آجر نسوز نماچین

برای دریافت لیست قیمت انواع آجر نسوز نماچین بصورت مستقیم از طریق ارتباط با بخش فروش اقدام نمایید و این محصول را به قیمت عمده خریداری نمایید

کارخانه آجر نسوز نماچین

شرکت های زیادی در کشور در حوزه تولید انواع آجر نسوز و آجر نسوز فعالیت دارند که از نمونه های برتر آنها می توان به نماچین، آذرخش، کسری و سهند اشاره کرد. شرکت آجر نماچین با بیش از ربع قرن فعالیت در زمینه تولید انواع آجر نسوز نما، آجر نسوز و آجر لعابی با استفاده از تکنولوژیهای برتر دنیا و استفاده از متخصصین و نیروی باتجربه توانست به عنوان واحد نمونه و همچنین در گروه برندهای برتر ایرانی معرفی شود.
داشتن واحد کنترل کیفیت یکپارچه در این شرکت و رعایت تمام استانداردهای کیفی سبب شده است تا بتواند گواهینامه استاندارد ایزو را نیز دریافت نماید. این شرکت قادر به تولید سالیانه ۱۲۰ میلیون قالب آجر و با تنوعی بالاتر از ۴۰۰ نوع می باشد.

کارخانه آجر نسوز نماچین

آجر نسوز نماچین

آجر نسوز که با استفاده از خاک مرغوب نسوز در شرکت آجر نماچین تولید می شود، به علت نوع خاک و همچنین فرآیند تولید دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • زیبایی و تنوع در طرح و رنگ
  • دوام و عمر طولانی و عدم نیاز به مرمت و تعمیر
  • استحکام بالا
  • خاصیت ضد سایش بسیار بالا
  • ثبات رنگ و حفظ زیبایی آن برای سالهای طولانی

برای خرید انواع آجر نسوز ساختمانی که در طرحهای مختلف مانند طرح چوب تولید می شود می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما