فروش ویژه آجر نسوز نما شرکت سهیل

آیا با تاریخچه شرکت آجر نما سهیل آشنایی دارید؟ آیا می دانید انواع آجر نسوز نما را می توانید با قیمت های ویژه از نمایندگی های فروش شرکت آجر نسوز سهیل خریداری نمایید؟
شرکت آجر نما ماندگار سهیل با بیش از 20 سال سابقه تولید انواع آجر نسوز، اولین کارخانه تولید نسوزهای ساختمانی می باشد. این کارخانه در سال 76 در تهران و در شهرک صنعتی شمس آباد با دو خط تولید شروع به کار کرد.

طرح توسعه کارخانه آجر نما سهیل

همگام با پیشرفتهای مختلف ساختمانی و صنعتی طرح توسعه و تجهیز این شرکت نیز مورد توجه قرار گرفت و در سال 93 راه اندازی 4 خط تولید مجزا، با هدف تنوع و نوآوری در محصولات راه اندازی و شروع به کار کرد. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات این شرکت سبب شده است تا همواره مورد توجه و استقبال، بخصوص انبوه سازان و فعالان این حوزه قرار گیرد. انواع آجر نسوز برای استفاده در قسمت های مختلف ساختمان از جمله نما، کف و دیوار در آن تولید می شود.

نمایندگی شرکت آجر نما سهیل

شرکت آجر سهیل برای فروش محصولات و همچنین رفاه مشتری اقدام به واگذاری نمایندگی در شهرهای مختلف نموده است تا همگان در شهرهای مختلف بتوانند به آسانی و بدون واسطه از این محصولات باکیفیت خریداری نمایند. هم اکنون نمایندگی های آجر نسوز نما سهیل در شهرهایی مانند تهران، اصفهان، کرمان و استانهای فارس و گلستان فعالیت دارند که می توانید انواع آجر نسوز نما را با تنوع بالا، کیفیت عالی و قیمت های مناسب تهیه نمایید.
همچنین از طریق این مرکز خرید و فروش انواع آجر نسوز نما امکان پذیر می باشد. برای گرفتن قیمت و مشاوره با کارشناسان می توانید با ما در تماس باشید.
منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما