فروش بهترین آجر نسوز طرح چوب امیران

انواع آجر نسوز امیران چیست؟ آجر نسوز طرح چوب برای چه مصارفی به کار می رود؟ بهترین مرکز پخش و فروش آجر نسوز امیران با طرح ها و رنگ های مختلف کدام است؟
شرکت امیران از سال ۱۳۸۸ در کارخانه بزرگی در شهریار شروع به فعالیت کرد. در این شرکت انواع سنگ آنتیک و آجر نسوز با کیفیت بالا و استانداردهای اروپایی، تحت لیسانس شرکت یو جی تی بلژیکی تولید و به بازار عرضه می شود.
آجرهای نسوز با استفاده از مواد ویژه نسوز که معمولا سرامیکی هستند و در کوره هایی با دمای حدود ۱۵۰۰ درجه سلسیوس، بدست می آیند و مقاومت دمایی بالایی دارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کاربردهای انواع آجر نسوز

انواع آجر نسوز با کاربردهای نما و کوره در این شرکت تولید می شود. این آجر به دلیل مقاوم بودن در درجه حرارت زیاد در کوره های سیمان، آهن و همچنین شیشه به کار می رود.
از دیگر کاربردهای آجر نسوز، استفاده از آن به عنوان نما می باشد که مصرف نوع مرغوب و استاندارد آن می تواند زیبایی و استحکام نما را برای سالهای طولانی به همراه داشته باشد.
انواع آجر نسوز نمای امیران در طرحها و رنگ های مختلف تولید می شود. آجر نسوز طرح چوب از جدیدترین طرح های این شرکت است که با ورود به بازار با استقبال خوبی روبرو شده است.
آجرهای این شرکت به صورت کاملا استاندارد و تحت لیسانس شرکت اروپایی یو جی تی با کیفیت بسیار خوب تولید می شود و با گذشت زمان به هیچ عنوان دچار شوره، تغییر رنگ و تغییر شکل نمی شوند.
از طریق این مرکز که با شرکت امیران و نمایندگی های آنها در ارتباط است، می توانید انواع آجر نسوز را با قیمت مناسب خریداری نمایید و از کیفیت بالای آن بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما