مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات آجرهای نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع آجر نسوز دولومیتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انواع آجر نسوز دولومیتیمراکز فروش انواع آجر نسوز دولومیتیآجر نسوز دولومیتی در تهرانآجر نسوز دولومیتی در مازندرانآجر نسوز دولومیتی در قمآجر نسوز دولومیتی در تبریزآجر نسوز دولومیتی چیست؟انواع آجر نسوز قلیایی

آجر نسوز دولومیتی چه نوع آجری است و مواد سازنده آن کدامند؟ امروزه فروش انواع آجر نسوز دولومیتی در بازار به چه طریقی انجام پذیر می باشد؟
انواع آجر نسوز دولومیتی از کانی دولومیت به دست می آید. دولومیت دارای مجموع کربنات بالای ۹۷% می باشد اما کانی کلسیت آن تنها مابین ۳ الی ۴ درصد است. امروزه فروش آجر نسوز دولومیتی همانند انواع دیگر آجر نسوز به طور مستقیم و بلا واسطه از کارخانه تولید کننده انجام می گردد.

فروش انواع آجر نسوز دولومیتی

مراکز فروش انواع آجر نسوز دولومیتی

  • آجر نسوز دولومیتی در تهران

  • آجر نسوز دولومیتی در مازندران

  • آجر نسوز دولومیتی در قم

  • آجر نسوز دولومیتی در تبریز

آجر نسوز دولومیتی چیست؟

آجرهای نسوز قلیایی مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و مواد شیمیایی دارند. این نوع آجر نسوز دارای مقدار زیادی منیزیم و مقداری آهک برای چسبندگی است. آجرهای نسوز منیزیت قلیایی با استفاده از یک خاک نسوز تولید می شود که حاوی ۸۵٪ اکسید منگنز ، ۳ تا ۵٪ اکسید آهن ، برخی از مسیرها و آلومینا است و دارای مقاومت در برابر حرارت ۱۸۰۰ تا ۲۱۰۰ درجه سانتی گراد است.

آجرهای نسوز قلیایی نوع دولومیت با استفاده از خاک های نسوز حاوی درصد بالایی از دولومیت تولید می شود. سرپانتین برای بهبود مقاومت خود استفاده می شود و دارای مقاومت در برابر حرارت ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد است. آجرهای رعد و برق قلیایی نوع بوکسیت با استفاده از رس تولید می شود که حاوی ۸۶٪ بوکسیت است و تا ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد مقاوم در برابر حرارت است.

این آجرها یکی از انواع آجر نسوز ساختمانی محسوب می گردد

انواع آجر نسوز قلیایی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات آجرهای نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید