شرکت آجر نمای نسوز آذرخش قم

آیا با تاریخچه شرکت آذرخش قم آشنایی دارید؟ آیا می دانید شرکت آذرخش گواهینامه ها و افتخارات زیادی در کارنامه خود دارد؟ انواع آجر نمای نسوز در این شرکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می شود.
استفاده از آجر به ویژه آجر نسوز برای نمای ساختمان مزایای بسیاری از جمله عمر طولانی و عدم نیاز به مرمت و تعمیر در مدت طولانی، تنوع طرح و رنگ و همچنین تلفیق معماری نو و کهن را داراست. از انواع آجر نسوز با رنگها و طرحهای مختلف چوبی، شاموتی، انگلیسی و آمریکایی می توان در نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده کرد.

تاریخچه شرکت آذرخش قم

شرکت آذرخش با عمر کوتاه اما بسیار پربار 20 ساله توانسته است چندین کارخانه با تجهیزات پیشرفته در ایران تاسیس نماید و در تکاپوی تاسیس پنجمین کارخانه خود در آلمان نیز می باشد.
این شرکت در سال 76 اولین کارخانه خود را تاسیس نمود و پس از آن با بازاریابی های انجام شده به فکر گسترش کارخانه و افتتاح شعبه های جدید آن نمود. در حال حاضر کارخانه شماره 4 در ایران و همچنین شماره 5 در آلمان از اهداف پیش روی این شرکت می باشد.

افتخارات و گواهینامه های شرکت آذرخش

شرکت آذرخش دارای استانداردهای ملی و همچنین بین المللی به شرح زیر می باشد:
  • گواهینامه استاندارد ISO 9001
  • گواهینامه مدیریت کیفیت IS0 9008
  • گواهینامه های متعدد و معتبر از انجمن آجر آمریکا
  • گواهینامه های مختلف در زمینه بهداشت، محیط زیست و رضایت مشتری
  • رتبه اول در دوره های یازدهم و دوازدهم نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
در این مرکز که از مراکر معتبر خرید و فروش مصالح ساختمانی از جمله انواع آجر می باشد می توانید آجر نسوز کسری را با طرحها و رنگهای متنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمایید.
منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما