خرید اینترنتی آجر پلاک نسوز یزد گنبد

آیا می دانید آجر پلاک نسوز در چه مواردی کاربرد دارد؟ خرید اینترنتی انواع آجر پلاک نسوز با برندهای معتبر از جمله یزد گنبد و آذرخش از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.
آجرهای نسوز که در ابتدا برای مصارف صنعتی و استفاده در کوره های ذوب شیشه، سیمان و فولاد تولید می شد، امروزه کاربردهای زیادی برای استفاده در ساختمانها نیز پیدا کرده است.

مصارف آجر نسوز در ساختمان

آجرهای نسوز به دلیل استفاده از خاک نسوز و ویژگی نسوز بودن و همچنین مشخصه های دیگری که به علت فرآیند تولید و همچنین نوع مواد مصرفی در آن به وجود آمده است، برای استفاده در قسمت های مختلف ساختمان بسیار مفید و کاربردی می باشد.
از آجر نسوز می توان در نمای بیرونی، نمای داخلی، کف، دیوار و همچنین در راه پله ها و هر قسمت دیگری از ساختمان استفاده کرد. زیرا این آجر دارای مقاومت بالا، استحکام زیاد، دوام طولانی، عایق سرما و گرما، ثبات رنگ و بسیاری مزیت های دیگر می باشد.

مصارف آجر نسوز در ساختمان

آجر نسوز پلاک

آجرهای نسوز در تنوع بالایی از طرح، رنگ و ابعاد تولید می شوند. آجر پلاک نسوز از نمونه آجرهای نسوز است که برای نما مورد استفاده قرار می گیرد و در شرکت یزد گنبد در ابعاد مختلف ۷ سانتی متری و ۵/۵ سانتی متری تولید می شود. این شرکت علاوه بر تولید آجر پلاک نسوز نما، انواع آجر، کاشی و سرامیک و بلوک بتنی را نیز با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند و از این رو دارای نشان استاندارد ملی نیز می باشد.
در شرکت آذرخش نیز آجر پلاک نسوز تولید می شود. این شرکت با داشتن استانداردهای ملی و بین المللی از شرکتهای معتبر و بزرگ در تولید انواع آجر نسوز می باشد.
در این مرکز خرید انواع آجرنسوز از جمله آجر پلاک با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت فراهم می باشد.

خرید اینترنتی آجر پلاک نسوز

برای خرید اینترنتی آجر پلاک نسوز در هر جای ایران هستید می توانید از طریق سایت ajornasouz.ir اقدام نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما