خرید آجر نسوز شومینه

برای خرید آجر نسوز شومینه چه باید کرد؟ می تواند به طور مستقیم با فروشنده این محول ارتباط برقرار نمود و تعداد مورد نظر را به صورت عمده به وی اعلام کرد تا با بهترین کیفیت این آجرها را بتوان در آدرس خود دریافت کرد.

خرید این آجر به صورت عمده برای همه خریداران و صادر کنندگان بدون محدودیت در نظر گرفته شده و می توان این آجر زیبا را در طرح ها و رنگ های مختلف آن به راحتی در کمترین زمان ممکن درخواست داد.

خرید آجر نسوز شومینه

استفاده از آجر نسوز در شومینه

 

آجر نسوز شومینه از جمله زیباترین انواع آجرهای نسوز است که می تواند برای ساخت شومینه های بسیار شیک و لاکچری در فضای مدرن یا کلاسیک خانه مورد استفاده قرار بگیرد و با تنوع رنگی که در این محصول وجود دارد می توان شاهد ساخت شومینه های زیبا و در عین حال ماندگار شد.

این محصول با دماهای بالا هیچ مشکلی ندارد چون خود در دمای بسیار بالا تولید شده است و همین باعث شده که اجری منحصر به فرد برای شومینه باشد و بتوان از آن در شومینه های مختلف با منابع حرارتی مختلف استفاده کرد چون گرمای تولید شده از گاز طبیعی یا هر سوخت دیگر تاثیری بر آن ندارد و هر دمایی که شما تصورش را بکنید نمی تواند ظاهر و رنگ آجر نشوز مذکور را تغییر دهد.

استفاده از آجر نسوز در شومینه

این آجر از جمله انواع آجر نسوز دکوراسیون داخلی است که به عنوان آجر نسوز مدرن نیز می تواند مورد استفاده در شومینه باشد همچنین می تواند به صورت تک رنگ یا آجر نسوز هفت رنگ باشد و به این ترتیب می توان با آنها شومینه های زیبایی را طراحی کرد و به این ترتیب آنها را از شکل و ظاهر یکنواخت و یکدست خارج کرد و با مصالح موجود بهترین این وسایل گرمایشی زیبا و دکوری را تولید و برای گرم کردن خانه از آنها استفاده نمود.

آجر نسوز شوره نمی زند

آجر نسوز شوره نمی زند یکی از مشکلاتی که اکثر آجرها با آن درگیر هستند و پس از استفاده چهره نازیبایی را در نمای ساختمان ایجاد می کنند شوره است و این مساله اغلب در اجرهای کم کیفیت دیده می شود که در تهیه آنها شرایط مناسب فراهم نشده به این معنی که آب مورد استفاده در این آجرها از نوع رسوب دار است و مقدار زیادی کلسیم و ترکیبات آهکی در آن وجود دارد و همین باعث می شود تا آجر شوره بزند.

در تهیه اجر نسوز به چند دلیل شوره دیده نمی شود که مهمترین آن استفاده از آب با املاح بسیار کم است و این می تواند تاثیر بسیار زیادی در شوره نزدن آن داشته باشد همچنین این آجر در کوره دمایی فراتر از انواع آجرهای ساده را دریافت می کند و این باعث می شود تا املاح موجود در آن دچار تغیرات مولکولی شوند و به این ترتیب نقش آنها تغییر کند که در اینجا با تغییر در بافت املاح آهک توانایی آنها در تولید شوره محدود می شود.

خرید آجر نسوز شومینه به صورت مستقیم

برای خرید آجر نسوز شومینه می توان از روش خرید مستقیم استفاده کرد که در آن وجود واسطه ها هیچ معنی ندارد و آنها نمی توانند در خرید و فروش این آجر هیچ نقشی داشته باشند و این خود در تعیین قیمت بسیار مناسب برای آجر بسیار مهم است زیرا پایین ترین نرخ ممکن در این حالت توسط فروشنده ارائه می شود.

خرید آجر نسوز شومینه به صورت مستقیم

خرید به صورت مستقیم می تواند از همین وب سایت باشد یا از شبکه های اجتماعی واتس اپ و تلگرام صورت گیرد و یا این که سفارش خرید به صورت تلفنی انجام شود که در هر سه حالت ارتباط بین فروشنده و خریدار مستقیم است و خریدارانم می توانند کمترین هزینه را برای خرید این آجر مخصوص پرداخت کنند، در این خرید در صورت سفارش عمده می توان مبلغی کمتر از حد معمول را پرداخت کرد که این می تواند برای صادرات بسیار مناسب باشد و سود زیادی را به صادر کنندگان ببخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما