خرید آجر نسوز شرکت نیک تهران

بهترین شرکت های تولید کننده آجر نسوز در ایران کدامند؟ آیا می دانید شرکت آجر نیک تهران از بهترین تولید کنندگان آجر نمای نسوز می باشد؟ خرید و فروش انواع آجر نمای نیک از طریق این سایت صورت می گیرد.
تولید آجر نسوز در ایران در شهرهای مختلف و توسط شرکت های معتبر انجام می شود. تکنولوژی تولید آجر نسوز که با دیگر آجرها کمی متفاوت است، نیاز به تجهیزات ویژه و شرایط دمایی و محیطی خاص دارد.
از بهترین شرکت های تولید کننده آجر نسوز می توان به آذرخش قم، دیرگداز اراک، نماچین اصفهان، سهیل، سهند و نیک تهران اشاره کرد. این شرکت ها همگی بهترین تکنولوژی و تجهیزات تولیدی را بکار گرفته و توانسته اند محصولاتی باکیفیت بالا و در سطح جهانی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی نیز عرضه نمایند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت آجر نیک

این شرکت با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در تولید انواع آجر نمای ساختمانی فعالیت دارد. در ۳ کارخانه تولیدی آن که در فواصل زمانی مختلف پس از راه اندازی شرکت شروع به کار نمودند، انواع آجر نمای زرد، آجر نمای رنگی و آجر نسوز نما تولید می شود.
کنترل دقیق کیفی محصولات مطابق استانداردهای ملی و بین المللی سبب شده است تا بتواند علاوه بر استاندارد ایران، گواهینامه استاندارد ISO 9001:2008 را دریافت نماید.
انواع آجر نما نیک دارای کیفیت بالا و مزایای زیادی می باشند که می توان به مقاوم بودن در برابر ضربه، سرما، گرما و سایش، ثبات رنگ و حفظ زیبایی آن برای سالهای طولانی نام برد. همچنین بسته بندی آنها بسیار مناسب می باشد و این اطمینان وجود دارد که محصولات به صورت کاملا سالم به دست مشتری برسد.
با توجه به بالا بودن هزینه های حمل و نقل، خرید آجرهای نیک بخصوص برای مشتریان تهرانی بسیار به صرفه می باشد. با توجه به مطالب گفته شده می توانید از کیفیت آنها نیز اطمینان خاطر داشته باشید.
منبع: فروشگاه مصالح ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما