خرید آجرنسوز فرپیتزا

خرید آجرنسوز فرپتیزا یکی از تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فرپیتزا آجری است. درکف این مدل فرها، آجرهای نسوز و نشکن قرارداده شده است که دربرابر گرما و حرارت مقاومت بالایی دارند.

آجرنسوز فرپیتزا یکی از بهترین محصولاتی است که در برابر حرارت استحکام بالایی دارد و می‌تواند در انواع فرها اعم از صندوقی،   قنادی و صنعتی قرار گیرد.

خرید آجر نسوز فرپتیزا

وب سایت خرید آجرنسوز فر به صورت مستقیم و از درب کارخانه می‌باشد. شما می‌توانید ازطریق پنل مشاوره وفروش سایت با کارشناسان فروش تماس گرفته و پس از استعلام موجودی، اطلاع از تعداد قالب، آجر مورد نیاز درهر متر مربع، نحوه ارسال بار و…خریدخودراثبت نمایید.

آجرنسوز فرپتیزا

تاریخچه‌ی فرپیتزا آجری

مصری‌های باستان، اولین سازندگان نان‌ پیتزا بودند که از کوره‌های آجری برای تهیه نان استفاده می‌کردند. این کوره‌ها شاید هم‌اکنون هم در این سرزمین به عنوان نمادی از تاریخ مصر مشاهده شوند.

در سرزمین مدیترانه، کوره‌های آجری وسیله‌های ایده آل برای پخت انواع نان بودند. همچنین سایر خوراکی‌های کبابی، شیرینی‌ها، انواع کیک و البته پیتزا از طریق کوره‌های آجری طبخ می‌شدند.

طولی نکشید که این طرح از مصر باستان به تمام کشورها انتقال پیدا کرد؛ بنابراین آنچه امروزه با نام فرپیتزاآجری می‌شناسیم برگرفته از یک روش قدیمی در تاریخ کهن سرزمین مصر می‌باشد.

تاریخچه‌ی فرپیتزا آجری

فرهای آجری از نظر عملکرد و اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند و انواع پیتزا را در کوتاهترین زمان تهیه می‌کنند. نتیجه استفاده از فرپیتزا آجری، تهیه پیتزاهای بسیار خوشمزه است که عطر و طعم دودی پیتزا را برای مشتریان فراهم می‌کند.

همین عامل، مهمترین وجه تمایز میان فرهای آجری با سایر فرهای موجود در بازار است.

 

انواع آجرنسوز فرپیتزا

آجرهای نسوز در چندمدل و در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. اندازه‌ی این آجرها باهم متفاوت است ولی کارایی همه یکسان است و به خوبی گرما را جذب، و در محیط فر پخش می‌کند.

 

از انواع آجرهای نسوز میتوان به موارد زیراشاره کرد:

آلومینی:در تولید آجر نسوز آلومینیومی درصد بالایی از آلومین یا اکسید آلومینیوم استفاده می‌شود.

این آجر در دمای ۱۲۰۰ الی ۱۸۰۰ پخت می‌شود و به دلیل دارا بودن مقاومت بسیار بالا، در پوشش دیواره داخلی کوره‌های ذوب فولاد، کوره‌های شیشه و کوره‌های سیمان کاربرد دارد.

انواع آجرنسوز فرپیتزا

سیلیسی: ماده اصلی تشکیل دهنده این نوع آجر، خاک سیلیسی است. این خاک از سیلیسیم دی‌اکسید، اکسید آهن، دی اکسید تیتانیوم، سدیم اکسید، پتاسیم اکسید و آلومینیوم اکسید تشکیل شده و از رسانایی گرمایی بسیار بالا و مقاومت در برابر نفوذ گازها برخوردار می‌باشد.

صنعتی:آجر نسوز صنعتی به آجرهایی گفته می‌شود که دارای شکل معینی هستند. این گونه آجرها با نام آجر کوره نیز شناخته می‌شوند. این گونه آجرها از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند.

یک نمونه از این آجرها دارای ابعاد و شکل استاندارد می‌باشند. این گونه آجرها مورد تایید اکثر تولیدکنندگان بوده و اکثر آن ها از این ابعاد برای تولید آجر استفاده می‌کنند.

نمونه ای دیگر از آجرهای نسوز صنعتی، آجرهایی هستند که دارای شکل خاصی می‌باشند. این گونه آجرها با استفاده از ماشین پرس تولید می‌شوند. برخی دیگر نیز با استفاده از قالب‌گیری دستی تولید می‌شوند.

 

استفاده از آجرنسوز فرپیتزا درکف فر باعث می‌شود پختی با حرارت یکسان داشته باشید و طعم پیتزای شما ترد و بی‌نظیر شود.

آجر نسوز تحمل گرمای بالا را دارد و سنگینی ظروف و گرما باعث ترک خوردگی و یا شکستگی آجر نمی‌شود. برای همه فرهای صنعتی مناسب بوده و قیمت این محصول بسیار ارزان است.

 

برایمشاوره و خرید می‌توانید از قسمت مشاوره وفروش سایت، با کارشناسان ما در تماس باشید.

مزایای استفاده از آجرنسوز در فرپیتزا

۱- گرما را بهتر حفظ می‌کند و حرارت را کندتر آزاد میکند

از آنجا که آجرهای نسوز برای حفظ گرما بهتر هستند و حرارت را کندتر آزاد می‌کنند، بدین معنی است که شما در اتلاف انرژی صرفه جویی کرده و گرما همزمان به طور یکنواختبه پیتزا، کیک های قنادی و… می‌رسد و در نتیجه پخت بهتری صورت می‌گیرد.

۲- تحمل گرمابا دمای بالا

با استفاده از آجر نسوز می توانید مطمئن باشید که آجرهای شما با استفاده مداوم و گرمای بالا دچار ترک خوردگی یا شکنندگی نمی‌شوند. اگر آجرها شروع به ترک خوردن کنند ، ممکن است به معنای تعویض آجر باشد، اما تعویض تمام قسمت های فر می‌تواند بسیار پرهزینه باشد.

 

۳- نور بیشتری را در فر منعکس کنید که هنگام پخت مفید است

آجرهای نسوز در بازتاب نور به داخل فر بسیار بهتر عمل می‌کنند.

این ممکن است یک چیز بزرگ به نظر نرسد ، اما اگر تا به حال با اجاق آجری آشپزی کرده اید ، می‌دانید که داشتن نور اضافی در داخل منطقه پخت و پز کمک بزرگی است.

۴- بدون مواد افزودنی سمی

از آنجا که آجرهای استاندارد از نظر رنگ و سبک بسیار متفاوت هستند ، این بدان معناست که آنها در مواد مورد استفاده برای ساخت آنها نیز، بسیار متفاوت هستند.

برای اطمینان از این که غذای شما عاری از مواد شیمیایی باقی می‌ماند، استفاده از آجرهای نسوز همیشه گزینه‌ی بهتری است.

آجر نسوز آب را به میزان ناچیز جذب می‌کند و به همین دلیل سطح آن شوره نمی‌زند و قارچ یا کپک بر روی آن رشد نمی‌کند.

مزایای استفاده از آجرنسوز در فرپیتزا

سوالات متداول

 

آجرنسوز چقدر گرما را تحمل می‌کند؟

آجر آتش یک آجر سفالی خشک با فشار بالا مقاوم در برابر حرارت است.

متداول ترین کاربرد این محصول برای نصب شومینه ، کوره‌های آجری داخلییا خارجی و آشپزخانه‌های بیرونی است. آجر آتشین را می‌توان در هنگام تاسیسات مسکونییا تجاری استفاده کرد و قادر به تحمل درجه حرارت تا ۲۴۶۰ درجه فارنهایت است.

 

آیا می‌توانید از آجرهای معمولی برای فرپیتزا استفاده کنید؟

اگر آجرها از خاک رس ساخته شده اند و در کوره پخته شده اند (آجر نسوز یا آجر سفالی قرمز) می‌توان از آنها برای کوره پیتزا استفاده کرد ، اما اگر آجر بتنی هستند باید از آن دور باشید. آجرهای سفالی می‌توانند گرمای فرپیتزا را تحمل کنند و آجرهای بتنی نمی‌توانند.

 

آیا می‌توانید مستقیماً روی آجرهای نسوز آشپزی کنید؟

قرن هاست که از آجرهای آتش برای ساختن اتاق‌های پخت اجاق‌‎های هیزمی استفاده می‌شده است. آجرهای آتش نشانی حرارت بالای ثابت مورد نیاز برای تاول زدن کامل خمیرپیتزا را تأمین می‌کنند و سطوح غیر متخلخل آنها برای پخت کاملاً ایمن است

 

آیا آجرها سمی هستند؟

آجرها حاوی ترکیبات بسیار سمی نیستند. آزمایشات برای ارزیابی محصور کردن مواد شیمیایی بالقوه آسیب رسان در مواد زائد نشان داده است که هیچ ترکیب سمی از آجر شسته نمی‌شود. آجر ۱۰۰ درصد مواد غیر آلی و بی‌اثر است.

 

 

 

برای دیدن نمونه قالب آجرهای نسوز، به کجا باید مراجعه کرد؟

.در هر شهر یا منطقه ای که باشید، نمونه کار برای شما خریداران گرامی ارسال خواهد شد

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما