تولید کننده آجر نسوز در ایران

تولید کننده آجر نسوز در ایران چه شرکت های هستند ؟ بهترین کیفیت آجر نسوز تولید کدام کارخانه است ؟ و از آجر های نسوز ساخت ایران در چه کشورهایی استفاده می گردد ؟

مواد پایه ای که برای ساخت آجر نسوز نما به کار می رود کانی های معدنی خیلی خاص و پوکه های معدنی نسوز است. یعنی این مصالح از مقاومت دمایی بالایی برخوردارند. مواد نسوز علاوه بر مقاوم بودن در دمای بالا باید خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن قابلیت حفظ را داشته باشند. به عنوان پوشش درونی کوره های صنعتی و شومینه ها از این آجرها استفاده می شود. تا دهه ۱۹۶۰ برای پوشش کوره ها از مواردی چون کربن و خاک نسوز مورد استفاده قرار می گرفت، است، اما امروزه کاربرد آجر های نسوز در پوشش داخلی کوره ها بسیار گستره است.

بزرگترین تولید کنندگان آجر نسوز در ایران

از بزرگترین شرکت های تولید آجر نسوز می توان کیمه را نام برد که محصولات تولیدی این کارخانه به اکثر کشورهای خاور میانه صادر می گردد و محصولات آن دارای کیفیت خوب و قابل قبولی است و بسیار مقرون بصرفه است که با مقایسه لیست قیمت آجر نسوز این شرکت ها با سایر شرکت ها می توانید به این اختلاف پی ببرید

بزرگترین تولید کنندگان آجر نسوز در ایران

بهترین تولید کننده آجر نسوز در ایران

اصفهان کارخانه تولید آجرهای سنتی صادراتی در ایران دارد که از نظر اندازه و مدل است
آنها آن را متفاوت می سازند. در این شرکت ها مدیران و کارمندان باتجربه ای وجود دارد
با تلاش فراوان از بهترین طرح ها برای تهیه این محصول استفاده شده است.

این مراکز رضایت خریدار مانند کار آنها طراحی شده و آن را امتحان کنید
محصولات با کیفیت بالا را در بازار عرضه کنید. کارخانه های سنتی آجر سازی در اصفهان
آنها طی این سالها تاریخ شگفت انگیزی دارند.

این محصول علاوه بر این استان در سایر استانهای ایران نیز توزیع می شود.

مراحل تولید آجر نسوز ساخت ایران

در فرآیند تولید آجرهای نسوز ، مواد معدنی ذخیره شده در کارخانه ابتدا توسط وسایل نقلیه به خط تولید منتقل می شوند تا در تولید و در صورت مکانیزه شدن توسط نوار نقاله مورد استفاده قرار گیرند.

مراحل تولید آجر نسوز ساخت ایران

در زمان های قدیم ، غربالگری به طور سنتی انجام می شد ، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، این گرانول ها توسط Asa Bahi Qubit به صورت مکانیکی آسیاب و الک می شوند و به سالن اصلی منتقل می شوند ، که به آن دم می کنند.

در این مرحله مواد اولیه مورد استفاده برای کلسیم در دمای مشخص وارد کوره ها شده و سپس وارد استخرهای شاموت می شوند. سپس در این مرحله محلول چسب به مواد اضافه می شود و پس از مخلوط شدن با میکسرها در سیلوها تا فشار ذخیره می شود. در کارخانه های خودکار ، این مواد تحت فشارهایی از ۴۰۰ تا ۱۴۰۰ تن توسط پرس هیدرولیک تحت فشار قرار می گیرند تا در نهایت به مرحله پخت برسند. برای خاک رس ، آنها برای پخت نهایی وارد اجاق می شوند. در آخرین مرحله ، مانند پخت در اجاق ها است. قالب ها تا دمای بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۵۰ درجه سانتی گراد گرم می شوند.

مراحل تولید آجر نسوز ساخت ایران

اجاق های آجری که پس از خنک شدن کوره ها تولید می شوند ، آماده بسته بندی و ارسال به بازار مصرف هستند.

لازم به ذکر است که در اکثر کارخانه ها این مراحل به طور سنتی انجام می شود. اما در ایران کارخانه هایی نیز وجود دارند که آجر نسوز را به روشی کاملاً خودکار تولید می کنند.

مراحل تولید آجر نسوز ساخت ایران

بزرگترین شهر های تولید کننده آجر نسوز در ایران

  • آجر نسوز اصفهان
  • آجر نسوز قم
  • آجر نسوز کاشان
  • آجر نسوز یزد

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما