مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات آجرهای نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش انواع آجر نسوز ویژه و بهای آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار فروش انواع آجر نسوز ویژهانواع آجر نسوز ویژهبه چه آجرهایی آجر نسوز ویژه گفته می شود؟

آجر های نسوز ویژه نوعی از آجر های نسوز هستند که با توجه به ترکیبات خاصی که دارند در موارد ویژه ای نیز کاربرد دارند. بازار فروش انواع آجر های نسوز ویژه و بهای آن در نواحی مختلف کشور متفاوت است.
آجر های نسوز ویژه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی و همچنین شرکت های فروش متعددی در سطح کشور دارند که هر کدام از آن ها با توجه به شرایط تولید محصولات خود، بهای متفاوتی را برای محصول خود در نظر می گیرند.
جهت آگاهی از شرایط فروش شرکت های محتلف و کارخانه های تولیدی و همچنین بازار فروش انواع آجر های نسوز ویژه و بهای آن در سطح کشور می توانید به راحتی با نمایندگان ما در سراسر کشور در ارتباط بوده و اطلاعات مورد نیاز خود را از ان ها دریافت نمایید.

بازار فروش انواع آجر نسوز ویژه

بزرگتیرین بازار فروش انواع آجر نسوز ویژه را می توان از طریق سرچ در گوگل پیدا نمود ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز فروش آجر نسوز در ایران می باشیم که شما می توانید محصولات ما را بصورت مستقیم با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید

انواع آجر نسوز ویژه

آجرهای نسوز مخصوص در انواع مختلف آجرهای نسوز اکسید کروم کوراندوم ، آجر نسوز زیرکونیوم و آجر نسوز اکسید کروم از فلزات میانی تولید و استفاده می شود.

آجر نسوز کروندوم اکسید کروم: حدود ۹۵٪ از این نوع آجرها اکسید آلومینیوم و ۵٪ باقیمانده آن اکسید کروم است. آجرهای نسوز اکسید کروم کروندوم در داخل کوره بلند استفاده می شود.

آجرهای نسوز زیر کنیوم: مقاومت در برابر حرارت آجرهای نسوز زیرکونیوم بسیار زیاد است ، بنابراین از آن در کوره های ذوب شیشه و ذوب آلومینیوم استفاده می شود.

آجر نسوز اکسید کروم: این نوع آجر در کوره های شیشه ای استفاده می شود و ۹۵٪ آن اکسید کروم است.

به چه آجرهایی آجر نسوز ویژه گفته می شود؟

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات آجرهای نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *