بازار خرید آجر نسوز سبک

بازار خرید آجر نسوز سبک به چه عاملی بستگی دارد؟ موارد کاربرد و استفاده آجر نسوز سبک کدامند؟ خاصیت اصلی آجر نسوز سبک چیست و تابع چه عواملی است؟
آجر نسوز سبک که با نام آجر نسوز عایق نیز شناخته می شود، به طور عمده با هدف کاهش میزان اتلاف حرارت در کوره ها و انواع دستگاه های حرارتی به کار می رود. خاصیت اصلی آن این است که دارای قابلیت هدایت حرارتی بسیار پایین بوده که این به نوبه خود به میزان و اندازه تخلخل موجود در قطعات بستگی دارد. بازار خرید آجر نسوز به طور عمده تابع میزان استفاده و ساخت کوره های حرارتی است.

آجر نسوز سبک

آجرهای نسوز عایق بندی شده (IFB) آجرهای سبک با هدایت حرارتی کم و ظرفیت حرارتی خاص هستند. آجرهای نسوز سبک به عنوان یک لایه عایق حرارتی و در لایه های پشتیبان و اصلی در کوره های صنعتی با درجه حرارت بالا استفاده می شود. نسوز آمل انواع مختلفی از آجرهای عایق ضد حریق (سری SD-B) را تولید می کند. هر یک از این محصولات مطابق با استاندارد ASTM طراحی شده اند و عملکرد فیزیکی ، مکانیکی و حرارتی خوبی را ارائه می دهند. محصولات فوق با توجه به استاندارد و همچنین با توجه به درخواست های خاص مشتری می توانند با مشخصات فنی مختلفی تولید و عرضه شوند.

قیمت آجر نسوز سبک

برای دریافت لیست قیمت آجر نسوز سبک علاوه بر لینک موجود می توانید از طریق ارتباط با بخش فروش اقدام نمایید لازم بذکر است خرید از طریق این مرکز با قیمت آجرنسوز سبک از درب کارخانه می باشد و بصورت عمده می باشد پس برای خرید زیر ۲۰ متر لطفا تماس نگیرید

قیمت آجر نسوز سبک

خرید آجر نسوز سبک

برای خرید آجر نسوز سبک بصورت عمده شما می توانید از طریق ارتباط با بخش فروش شرکت اقدام نمایید ما علاوه بر تولید آجر نسوز سبک انواع آجر نسوز طرح چوب ، آجر نسوز شاموتی ،  آجر نسوز انگلیسی و آجر نسوز انتیک را نیز تولید می نماییم که در صورت نیاز می توانید تهیه نمایید

مشخصات اجر نسوز سبک

محصولات سری SD-B دارای مشخصاتی چون هدایت حرارتی پایین، ظرفیت گرمایی ویژه پایین، استحکام مناسب، خلوص بالا، مقاومت در محیط‌های خورنده و احیایی، مقاومت به گسیختگی مناسب و ابعاد دقیق می‌باشند.

بازار خرید آجر نسوز سبک

  • آجر نسوز سبک در اصفهان

  • آجر نسوز سبک در تهران

  • آجر نسوز سبک در تبریز

  • آجر نسوز سبک در قم

  • آجر نسوز سبک در مازندران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما